Neděle 23. ledna 2022, svátek má Zdeněk
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
 • Neděle 23. ledna 2022 Zdeněk

Diskuse

Pokrok

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

jedovinka

hyperhydratace

Manžel se uprostřed týdne "zbořil" tak moc, že ač není horšího řidiče, než je vlastní žena, řídila jsem ráno já. Asi měsíc před tím byl odejit jeden pracovník z manželova oddělení k nám. U ranní kávy jsme s kolegy probrali humorné domácí novinky, přeladili mozek na práci pro firmu a rozprchli se po pracovištích. Manželův starý a můj nový kolega se do ranního plkání o ničem nezapojoval, byl chronickým brblou. Při noční mi vytýkal, že ze skvělého odborníka - mého muže dělám hňupa. Ono (z manželova pohledu) kalné ráno mne kolega brbla oslovil. Zeptal se mne, zda je v práci, protože cosi po něm chce. Neměla jsem sílu mu sdělit, že drahý má zbytkáč jak sokol cvičky - polobozi nemají lidských slabostí. Tak jsem daný stav obalila do: "No, je. Ale asi ti dneska nepomůže včera utrpěl iontovou disbalanci a zcela jistě se jí bude zbavovat celý den. Možná i dva."

Brbla hned zmizel a vrátil se až po obědě. Řval, že málem začal vybírat na věnec a šéf má jen děsnýho draka a dělat pod ženskou ......

0/0
2.4.2010 16:22

Alfie

Re: hyperhydratace

Iontová disbalance, TO NEMÁ CHYBU!!! :-))) Děkuji za obohacení slovníku :-)

Jelikož většina mých kamarádů má něco společného s IT, znám spíš výraz "defragmentace disku" pro pijatyku nebo "instalace systémových záplat" pro léčení následné kocoviny :-)

0/0
2.4.2010 18:35

Redakční blogy

 • Redakční
        blog
 • Blog info
 • První pokus
 • Názory
        a komentáře

TIP REDAKCI & RSS

Najdete na iDNES.cz